Naše ceny zahrnují:

 

Neomezený počet kilometrů

Není nijak limitováno, kolik kilometrů můžete najet.

 

Všechny poplatky a ceny

Potvrzené cenu jsou již konečné, zahrnují všechny poplatky a daně a nebudete muset doplácet žádné skryté náklady.

 

Zdarma návrh cest a odhad nákladů

Napište nám, co byste rádi viděli a my Vám zdarma sestavíme podrobný itinerář Vašich cest. Cíle vhodně zkombinujeme tak, aby Vaše výlety byly zajímavé a časově i finančně výhodné (některé památky jsou blízko sebe, někdy se vyplatí zkombinovat výlet třeba formou památka - pláž, protože se jede okolo).

 

Služby 24/7

Všechny služby jsou dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu

 

Kompletní souhrnné pojištění

Půjčovna AUTOWAY Kréta: půjčovna aut nabízí nejlepší kombinaci různých druhů pojištění, které mohou být řidičům dostupné

  • Collision damage waver (c.d.w.) - základní pojištění, na jehož základě neplatíte škodu nebo poškození na zapůjčeném autě v případě zavinění nehody. Obvykle se v žádné půjčovně nevztahuje na poškození pneumatik a podvozku.
  • Plné krytí škod způsobených požárem, zloději, na kolech a pneumatikách, sklech a podvozku zapůjčeného automobilu. U škod na kolech a podvozku upozorňujeme, že pojištění platí pro škody způsobené v rámci běžného silničního provozu. Pokud tedy k poškezení dojde na běžné silnici, kryté je. Pokud však podvozek poškodíte například zapadnutím v písku nebo na rozbitých cestách určených pro terénní vozy místních farmářů, pojistka se na to vztahovat nebude. Co se týká píchlých pneu, tak je obvyklým pravidlem, že klient si kolo vymění a píchlé pneu nechá u nejbližší benzínky nebo pneuservisu za pár Euro opravit.
  • Zdravotní/úrazové pojištění pro všechny pasažéry (v případě dopravní nehody jsou náklady spojené s úrazy a následným lékařským ošetřením kryty tímto pojištěním).
  • Všechna poškození jsou krytá pojištěním bez ohledu na to, zda je za nehodu odpovědný řidič nebo někdo jiný.
  • Po řidiči nebude u skupin A až C v případě nehody požadována žádná náhrada škody (spoluúčast) a to ani v případě, že ze nehodu je odpovědný on. Pokud přemýšlíte o jiné půjčovně, zkontrolujte si, zda toto nabízí také. Obvyklé je, že v případě poškození auta řidič platí spoluúčast do výše okolo 400 euro a to bez ohledu na to, zda nehodu zavinil nebo ne. U ostatních skupin je zavedena spoluúčast 300 euro. Samozřejmě, drobné šrámy a oděrky nikdo nekontroluje, spoluúčast je zavedena kvůli tomu, aby se řidiči chovali ke svěřeným autům ohleduplně a neničili je zbytečně. Výše spoluúčasti je tak spíše symbolická, protože například u Astra Kabrio, které stálo přes 25.000 euro, nestačí tato spoluúčast ani na základní díly jako světla či zpětná zrcátka. Pokud jste nehodu nezavinili, například Vám někdo nedal přednost, a máte informace o viníkovi (číslo ŘP, spz), nic neplatíte. Pro podrobné informace čtěte sekci Časté otázky

 

24/7 silniční servis

Půjčovna AutoWay poskytuje ve spolupráci s největší řeckou asistenční službou (Interamerican) pomoc 24 hodin denně. Výměna auta v případě poruchy V případě nezaviněné poruchy nebo dopravní nehody Vám vyměníme nefunkční automobil za jiný.

 

Druhý řidič zdarma

Za druhého řidiče neplatíte žádné poplatky. Toto je velmi výhodné zejména v případě, že si chcete kvůli výhodnější ceně půjčit auto na delší dobu a s někým se v jeho používání střídat třeba způsobem auto na týden a jeden den Vy, druhý den druhá rodina.

 

Přistavení či vyzvednutí kdekoliv na Krétě - letiště, přístav, hotel ...

Auto Vám přistavíme a vyzvedneme kdekoliv podle Vašeho přání.

 

Nová a bezpečná auta

Pro Vaši bezpečnost a pohodlí nabízíme jen nová a kvalitní auta. Vozový park obnovujeme značkovými auty každé tři roky. Žádné extra poplatky při zpoždění Pokud se Vaše letadlo nebo trajekt opozdí, neplatíte za toto zpoždění a čekání našich zaměstnanců žádné poplatky

 

Dětské sedačky zdarma

Abychom poskytovali co největší bezpečnost, je většina našich auta vybavena bezpečnostním systémem ISOFIX. Dětské sedačky poskytujeme zdarma.

 

Mapa Kréty zdarma

K zapůjčenému auto je možné obdržet základní mapu Kréty zdarma.

 

Při vrácení auta parkování na letišti zdarma

Pokud budete zapůjčené auto vracet na letišti, máte v okamžiku, kdy ho vracíte, na letišti parkování zdarma. Pokud přemýšlíte o jiné půjčovně, ověřte si, zda toto nabízí také. Obvykle si zákazník parkoviště musí hradit sám nebo za to půjčovna účtuje poplatek.

Buďme v kontaktu

Máte nějaké otázky?
Potřebujete další informace?
Prosíme, kontaktujte náš AUTOWAY team.

Janis Mavros

Manager

Giorgos Lagoudakis

MANAGER

 

Anna Drosopoulou

Greek/Deutsch/English

 

Annie

French

 

Veronique

French/English/Deutsch

 

Michael & Daga

Polski

 

Julia

Russian/English

Sofia

English/French/ Russian

 

Kam všude je možné auto přistavit?

Auto obvykle bez problémů přivezme po celé Krétě. Samozřejmostí je přistavení na Letiště Heraklion i Letiště Chania. Z letovisek jsou to například:

Adelianos Kampos, Agia Fotia, Agia Galini, Agia Marina, Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Achlia, Almirida, Amnisos, Amoudara, Analipsi, Anissaras, Bali, Damnoni, Dramia, Dytiko, Elafonissi, Elounda, Erimoupoli, Falassarna, Ferma, Fodele, Kato Galatas, Galini, Georgioupolis, Gerani, Goudouras, Gournes, Gouves, Kato Gouves, Heraklion (město, letiště, přístav), Hersonissos, Chania (město, letiště, přístav), Chora Sfakion, Ierapetra, Istro, Istron, Kalamaki, Kali Limenes, Kaliviani, Kalyves, Karteros, Kasteli, Kato Daratso, Kato Stalos, Kato Zakros, Kavros, Kissamos, Kokkini Hani, Kokkinos Pyrgos, Kolimbos, Kolymbari, Koundoura, Koutsounari, Koutsouras, Kritsa, Lendas, Lygaria, Makrigialos, Maleme, Malia, Matala, Mavros, Kolimbos, Minothiana, Mirtos, Missiria, Mohlos, Pachia Ammos, Palekastro, Paleochora, Panormos, Perivolia, Pigianos Kambos, Plaka, Plakias, Platanias, Prines, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Sissi, Sitia, Skaleta, Sougia, Stalida - Stalis, Stalos, Stavromenos, Stavros, Tavronitis, Tsoutsouros, Vai, Xerokambos...

Pokud zde Vaše letovisko není uvedeno, tak nevadí, nic to neznamená. V rezervačním formuláři uveďte adresu, ideálně i gps souřadnice nebo odkaz na mapu, určitě nějaké řešení najdeme.
Partneři

< >
Powered by HOTSoft.gr - websites, mobile apps & networks