Janis Mavros
ředitel


Petr Zítek
péče o
české
klienty
725 471 327

Půjčovny aut s českým servisem na dalších řeckých ostrovech

Lefkada

Aris Lefkada

Rhodos

AutoTour Rhodos

Zakynthos

MotorClub Zante

Korfu

George rent a car

Thassos

NationalFriend Thassos

AUTOWAY Crete Car Rental - profil společnosti

 

Oddělení péče o české klienty

Ačkoliv je společnost AutoWay Crete Car Rental společnost řecká, nabízíme kompletní servis a péči o klienty i kompetně v češtině - od základních informací přes vyřízení rezervace až po pomoc při případných komplikacích či nehodě přímo na Krétě.

Ve spolupráci s informačním portálem Kréta v detailech jsme schopni nabídnout k Vaší dovolené i nejucelenější informace a poradenství, které Vám mohou pomoci strávit aktivní dovolenou na ostrově Kréta co nejlépe.

Během krátké doby jsme si u zákazníků získali značnou oblibu a to zejména díky velmi rychlému jednání, slušným cenám (máme velmi mnoho stálých klientů, kteří si auta půjčují opakovaně) a férovému jednání. Naše ceny zahrnují opravdu vše, co inzerujeme, auta jsou nová a naši zaměstnanci velmi vstřícní. Doufáme, že Vás naše služby zaujmou a že nám dáte možnost přesvědčit o naší kvalitě i Vás.

 

Petr Zítek

ředitel oddělení péče
o české klienty

 

Pozdrav majitele...

 

Jmenuji se Janis Mavros a narodil jsem se v Německé spolkové republice. V roce 1976, když mi bylo 12 let, jsme se rodinou přestěhovali do Rethymna, rodiště mé matky. Po ukončení střední školy jsem absolvoval Akademii cestovního ruchu a šest let pracoval jako průvodce pro nejvýznačnější turistické agentury na Krétě. Od roku 1986 provozuji se svým spolužákem, dlouholetým odborníkem na motorová vozidla, půjčovnu aut AUTOWAY. Hlavní sídlo máme v Adelianos Kambos, zhruba šest kilometrů východně od překrásného historického města Rethymno. Začínali jsme se čtyřmi ojetými automobily a dnes si můžete vybrat z nabídky čítající téměř 300 vozidel nejrůznějšího druhu.

 

AUTOWAY je rodinná společnost, její jméno budujeme již déle než 20 let a o tom, že to děláme dobře, svědčí tisíce spokojených klientů. Doufám, že nám Vaši důvěru svěříte i Vy a těším se na shledání na Krétě.

 

 

 

Přeji krásnou dovolenou na Krétě
 

Janis Mavros

ředitel/majitel