AutoWay Kréta - kontaktní údaje a další informace

Email

Pokud nám chcete napsat, je to samozřejmě možné, máme české zaměstnace, psát je možno na email pujcovna@kreta-pujcovna.cz

 

Rezervace a její vytvoření a ověření

Rezervace jsou možné pouze vyplněním rezervačního formuláře, telefonické rezervace nejsou možné. Pro informace ohledně půjčování aut prosíme o respektování výše uvedených pravidel a provozní doby. Informace o dostupnosti je možné poskytnout pouze na základě vyplněného rezervačního formuláře, ne telefonicky.

 

Obecné informace ohledně půjčování aut a podmínek

Pro obecné infomace, které zde nejsou uvedeny, nebo pokud Vám z uvedených infomací není něco zřejmé, tak volat můžete kdykoliv v rozmezí 9:00-19:00 včetně soboty a neděle na telefon 725 471 327.
Prosíme, než zavoláte, podívejte se nejdříve na stránku Časté dotazy a detailní informace, kde je naprostá většina informací uvedena.
Informace o dostupnosti vozů není možné po telefonu poskytnou, vždy je potřeba vyplnit rezervační formulář, dostupnost Vám potvrdíme emailem. Komunikace probíhá v češtině.

 

Hotline pro klienty na Krétě, kteří mají zapůjčené auto

Pokud již máte zapůjčený vůz nebo má být doručen v následujích okamžicích a potřebujete nás kontaktovat například kvůli nehodě nebo jiné provozní záležitosti, je možné z Kréty volat nonstop na telefon +420 725 471 327. Komunikace probíhá v češtině.

 

Adresa na Krétě a identifikační údaje

Adresa slouží především jako korespondenční, pokud máte zájem o zapůjčení auta, tak je potřeba provést rezervaci předem, auto Vám přivezme dle Vašeho požadavku.

 

AUTOWAY Car Rental
Sof.Venizelou Street 72
Rethymnon 74100
Kréta

A.F.M. 094535319

Tax office: Rethymno

Buďme v kontaktu

Máte nějaké otázky?
Potřebujete další informace?
Prosíme, kontaktujte náš AUTOWAY team.

Janis Mavros

Manager

Giorgos Lagoudakis

MANAGER

 

Anna Drosopoulou

Greek/Deutsch/English

 

Annie

French

 

Veronique

French/English/Deutsch

 

Michael & Daga

Polski

 

Julia

Russian/English

Sofia

English/French/ Russian

 

Partneři

< >
Powered by HOTSoft.gr - websites, mobile apps & networks