Základní nabídka aut v roce 2017Volkswagen Up

Volkswagen Transporter

Volkswagen Beetle

Volkswagen Polo

Volkswagen Golf

Toyota Yaris

Citron Jumpy

Fiat Panda

Fiat Tipo

Hyundai Matrix

Kia Ceed

Kia Picanto

Kia Rio

Kia Venga

Nissan Micra

Nissa Note

Nissan Juke

Opel Astra kabrio

Opel Corsa

Opel Zafira

Peugeot 108 Open

Škoda Roomster

Suzuki SX

Suzuki Grand Vitara

Suzuki Jimny

Toyota Auris

Kréta - výlety a nejkrásnější místa

Kréta je opravdu velká a krásných míst jsou zde stovky. Na své si přijdou milovníci památek, přírody, pláží, krásného moře... Na Krétě najdete vše.

 

Ačkoli má Kréta od jednoho konce k druhému přes 260 kilometrů a přejet ji celou může trvat i několik hodin, ničemu to nevadí. Naopak. Zajímavých a překrásných míst je zde totiž tolik, že ať jste v kterékoliv části, vždy budete mít několik památek, unikátní přírodu i krásné pláže v rozumném časovém dojezdu. Ať už budete na východě u Agios Nikolaos, uprstřed v okolí Heraklionu, nebo na úplném západě u Kissamosu, pokaždé zde bude možnost pěti až deseti celodenních výletů spojených s poznáváním památek, krétské kultury i unikátním koupáním.

 

Výlet s CK nebo bez?

 

Kromě návštěvy kaňonu Samaria bych vždy doporučil výlety individuální. Tedy půjčit si auto a vyrazit. Když pojedete s CK, tak výlet bude mít jen jeden cíl a ztratíte obrovské množství času neustálým čekáním na někoho - nejdříve budete čekat na odjezd, pak Vám dají přesnou hodinu návratu, na místě se pak buď nudíte, protože už máte prohlédnuto, nebo naopak si nestačíte prohlédnou vše, a zase hromadný návrat zpět...

 

Když pojedete sami, ráno vyrazíte podle své potřeby, užijete si cestu, kterou si můžete naplánovat třeba jako vyhlídkovou přes blízké kopečky a hory, podíváte se na vše, co Vás bude zajímat, po cestě zpět se pak stavíte vykoupat na někeré ze zajímavých pláží, a zpět se vrátíte příjemně unaveni po super dni.

 

Přehled zajímavých míst

Kdybychom zde ukázali přehled všech zajímavých míst na Krétě, měl by seznam stovky položek. Uvádíme tedy pro ilustraci jen pár z nich, kompletní přehled památek, přírodních zajímavostí nebo pláží najdete v Katalogu objektů po levé straně na stránce Kréta - památky, pláže, příroda... Odkaz se otevírá v novém okně. Níže uvádíme na ukázku několik z nich.

 

 

Pláž a letovisko Matala Město Chania - Kréta Palmová pláž Vai
Matala Chania Palmová pláž Vai
     
Kaňon Samaria - soutěska Samaria Laguna Balos Palác Knossos
Soutěska Samaria Laguna Balos Knossos

 

 

Kréta - tipy na výlety

Kromě přehledu zajímavých míst na odkazu výše je možné se podívat i na konkrétní místa, která jsou často doporučována přímo jako tip na výlet na Krétě (odkaz se otevírá v novém okně).